POMÁHAJÍ NÁM

DÁLE NÁS PODPORUJÍ:

Gynekologie Vesec,  Dětské zdravotní středisko K. Vary,  Laděk z.s., Fabian – Brdy, z.s.,  Libeřské lahůdky.


CHCETE NÁS TAKÉ PODPOŘIT? 

Velmi si vážíme každého, kdo nás v naši činnosti podporuje. Jen díky našim dobrovolníkům, štědrým dárcům a všem, kteří nás na naši cestě provází, můžeme dělat to, co nás baví a co má pro nás smysl. Díky všem těmto lidem jsme už předali přes 400 psích pomocníků a pomohli tak našim klientům na cestě k samostatnosti. Pokud byste se k nim chtěli připojit i Vy, budeme rádi když nás podpoříte jednou z níže uvedených možností.

vychovejte štěně

Staňte se předvychovatelem! Vezměte si na rok do péče štěně a pomozte vycvičit parťáka pro někoho kdo to potřebuje! Zkušenosti nejsou podmínkou :)

zakupte si kalendář

Kalendář na rok 2024 s fotkami našich psů ve výcviku můžete nyní zakoupit s 50% slevou za pouhých 150 Kč. Pokud si ho chcete zakoupit, kontaktujte nás!

podpořte nás finančně

Pošlete finanční dar na účet 106390238/0300 nebo přes dárcovský portál Darujme.cz. Více informací o možnostech finanční podpory naleznete níže.

CHCETE NÁS FINANČNĚ PODPOŘIT?

Vaše podpora je pro naši práci klíčová. S Vaší štědrostí můžeme plnit naše poslání a pomáhat těm, kteří to potřebují. Podpořit nás můžete zasláním finančního daru přes dárcovský portál Darujme.cz nebo na náš účet pomocí QR kódu (částku lze libovolně měnit). Děkujeme!
*dar lze uznat pro daňové účely

Číslo účtu: 106390238/0300